LEZZET AŞKI

S.s.s

Türkiye’de sektör liderliğini korumak, kararlılığımızı sürdürmek, fark yaratarak yurtdışında da tek tercih edilen marka olmak.
Sıkça Sorulan Sorular
Adıyörem Çiğköfte ile ilgili başvuruda bulunma, ürünler hakkında vb. merak edilen soruların cevaplarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
 • Açmak istediğimiz iş yerini siz mi buluyorsunuz biz mi buluyoruz ?
  İş yerinizi açmak istediğiniz il veya ilçede araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu caddelerde iş yerini bayi adayımız buluyor.Cadde sokak görüntülerini ve adres bilgilerini bizimle paylaşıyor.Uzman ekibimiz tarafından incelendikten sonra uygunluk verilir ise yerinde tekrar inceleme yapılıp onay veriliyor.

  Ancak Adıyörem olarak bizlerde size uygun yerler hakkında tavsiyeler veriyoruz.
 • Ürünler günlük mü sevkediliyor ?
  Bulunduğunuz lokasyona göre değişkenlik gösterebilir.Günlük ve 2 günde bir sevkiyat yaptığımız bölgeler mevcut.Türkiye ‘ nin her bölgesine yapabildiğimiz sevkiyatımız maksimum 3 günde bir gerçekleşmektedir.
 • Tüm ürünleri Adıyörem‘den almak zorunda mıyım ?
  Şubelerimiz Adıyörem olarak temin ettiğimiz ve ürettiğimiz tüm ürünleri franchise olmanın gerektirdiği kurallar gereği bizden almak durumundadır.

  Adıyörem kendi ürettiği ürünlerin tazeliğini , standardını ve gıda güvenliğine uygunluğunu takip etmektedir.Bu sebeple sizlerin şubelerinizde sattığınız ürünlerin Adıyörem kontrolünde ve standardında olması gerekmektedir.
 • Şubelerin tadilatını Adıyörem mi yapıyor ?
  Şubelerin tadilatını bizim yönlendirmemiz ile birlikte sizler yapıyorsunuz.Adıyörem olarak size en az masrafla en şık en işlevsel iş yerini açmak konusunda yardımcı oluyoruz.
 • Şubelerimizde istediğimiz her şeyi satabilir miyiz ?
  Adıyörem olarak şubelerimizde satmanıza müsaade ettiğimiz ürünler olduğu gibi satmanıza müsaade etmediğiniz ürünlerde vardır.Her türlü sütlü ve şerbetli tatlı ürünlerini , çay , kahve , bardak mısır , dondurma , içli köfte gibi ürünleri satabilirsiniz.

  Ancak doyurucu gıda dediğimiz fastfood ürünlerinin satışına müsaade edilmemektedir.Tost,hamburger,köfte ekmek,gözleme gibi ürünlerin satışı yasaktır.
 • Şubelerde çalışacak personeli Adıyörem mi buluyor ?
  Şubelerde çalışacak personeli siz buluyorsunuz.Adıyörem açılış gününde size bir personel gönderimi sağlıyor.Gönderdiğimiz personel sizin tezgah kurulumundan dürüm ve paket yapmaya, iş yerinin tertip düzeni dahil tüm konularda sizin eğitiminizi verene kadar sizinle beraber kalıyor.

  Sizlere iş yerini eksiksiz bir şekilde tek başınıza çalıştırabilecek eğitimi verdikten sonra oradan ayrılıyor.
BİZE ULAŞIN
Bizimle
iletişime geçiniz
Şirket ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.
BİZİ ARAYIN
Bizi şimdi arayın
+90 (362) 437 82 28
Şirket ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve başvurular için bizimle iletişime geçiniz.